H

Filmowanie

Filmowaniem zajmujemy się zawodowo od 1989 roku. Od tego czasu nieprzerwanie i prężnie działamy.Teren działania Puławy, Lublin, Radom, Warszawa. W naszych produkcjach łączymy doskonały warsztat filmowy z najnowszymi trendami.

Co nas WYRÓŻNIA: o długości filmu decyduje klient, a czas filmowania nie jest limitowany, udostępniamy oryginał, dajemy termin na sprawdzenie filmu, a zmiany wykonujemy bezpłatnie, zwiastun filmu, pierwszy taniec,  podsumowanie zabawy weselnej z indywidualnymi linkami do internetu przesyłamy gratis.

W scenariuszu filmu weselnego znajdą się m.in. czołówka, romantyczny plener przedmałżeński, przygotowania, błogosławieństwo, ślub, życzenia, przyjęcie weselne wraz z oczepinami, wywiady z gośćmi, podsumowanie na wesoło.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym nagraniem wesela w tym linku: https://drive.google.com/file/d/1KSwPePfY_TMG45JgPdZddrYxi7WP9UyE/view?usp=drive_link
Jakość oglądanego filmu zależy od prędkości internetu, do oglądania w lepszej jakości pobierz plik.

Dostosujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Tak naprawdę to sami decydujecie o scenariuszu waszego filmu. Każdy pomysł przełożymy na język filmowy.Aby realizowane ujęcia były bardziej atrakcyjne korzystamy z kranów filmowych (2,5m, 9m, 11m), systemów stabilizacji obrazów (stadycam, slider), używamy rejestratorów dźwięku, filmujemy lustrzankami.

 

Montaż:
wysoka precyzja, oraz jakość zmontowanego materiału
możliwość dodawania grafiki, napisów, animacji
montaż komputerowy na najnowszych systemach do edycji nieliniowej

Sprzęt :
Korzystamy z kamer 4K firmy Panasonic, bezlusterkowych aparatów Sony, kamer sportowych

Bezprzewodowa transmisja z dowolnego miejsca w rozdzielczości HD na żywo również z platformy latającej na portale  społecznościowe jak youtube czy facebook!

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenia, pasja oraz ambicja – spełnią Państwa oczekiwania.

Rewolucja w stabilizacji kamer MOVI GIMBAL:

Zajmujemy się profesjonalnym  wykonywaniem filmów i zdjęć lotniczych za pomocą dronów, czyli spojrzenie na świat z zupełnie innej perspektywy, to znaczy z Lotu Ptaka.Teren działania Puławy, Lublin, Radom, Warszawa.

Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać ujęcia niemożliwe do wykonania jakąkolwiek inną techniką.

Spektrum zastosowań tych urządzeń jest ogromne:  od pokazania terenów pod inwestycję, krajobrazów, po budowy,  koncerty, wydarzenia sportowe,  filmy fabularne, reklamy  itp…

Platforma  jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię jaka jest dostępna na rynku.

Dla firm

Polecamy nasze usługi także firmom i instytucjom oferując:

  • spoty i filmy reklamowe,
  • filmy dokumentalne,
  • filmy szkoleniowe, instruktażowe,
  • konferencje, wyjazdy integracyjne
  • teledyski
  • bezprzewodowa transmisja z dowolnego miejsca w rozdzielczości HD na żywo!

oraz wykonujemy komputerowy montaż materiałów powierzonych.

Teren działania to woj. lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie

Rekomendujemy:

  • filmowanie wielokamerowe,
  • transmisje obrazu na telebimy (z przekazem na żywo),
  • realizację oddzielnej ścieżki dźwiękowej

Proponujemy wynajem wielkoformatowego ekranu LED (13m2).

filmowanie HD, filmowanie kamerzysta na wesele dęblin, kamerzysta, filmowanie na wesele, filmowanie nałęczów, filmowanie pionki, filmowanie kozienice, filmowanie lipsko, filmowanie lubartów, wideofilmowanie bełżyce, filmowanie bychawa, filmowanie parczew, filmowanie łuków, filmowanie radzyń podlaski,filmowanie kraśnik, filmowanie kock, filmowanie warka, filmowanie i fotografia ślubna, filmowanie lublin, filmowanie Puławy, filmowanie Radom, filmowanie ślubów, filmowanie ślubów lublin, filmowanie ślubu, filmowanie Warszawa, filmowanie wesel, filmowanie wesel Lublin, filmowanie wesel Warszawa, filmowanie wesela, filmowanie z lotu ptaka, filmowanie z powietrza, fotograf i kamerzysta na wesele, kamerowanie wesel, kamerzysta radom, kamerzysta lublin, kamerzysta warszawa, kamerowanie wesela, kamerzysta lubelskie, kamerzysta weselny, kamerzysta na wesele, kamerzysta na wesele Lublin, Kamerzysta na wesele Warszawa, kamerzysta na wesele, kamerzysta ślubny, kamerzysta weselny, nagrywanie wesel, wideofilmowanie Warszawa, wideofilmowanie wesel, wesela filmowanie, wideo filmowanie Lublin, wideofilmowanie, wideofilmowanie i fotografia, fotograf i kamerzysta, kamerzysta i fotograf, wideofilmowanie Radom, kamerzysta wesele ryki, kamerzysta ślubny, kamerzysta weselny, kamerzysta lubelskie, kamerzysta na ślub poniatowa, dobry kamerzysta na wesele, kamerzysta na wesele lublin, wideofilmowanie ślubów, wideofilmowanie ślubne, kamerzysta ślubny, video wesele, kamerzysta garwolin, kamerzysta ślub, wideofilmowanie opole lubelskie, wideofilmowanie radom, ślub film, tani kamerzysta na wesele, video na wesele, dobry kamerzysta, wesele video, kamerzysta na studniówkę, kamerzysta na ślub i wesele, filmowanie 4K, filmowanie full hd, kamerzysta i fotograf na wesele, fotograf kamerzysta, fotograf i kamerzysta, kamerzysta i fotograf, fotograf kamerzysta wesele, kamerzysta fotograf, fotograf i kamerzysta w jednym, kamerzysta fotograf wesele, film i fotografia ślubna, filmowanie ślubne, kamerowanie wesela, foto i video wesele, filmowanie dronem, kamerowanie dronem, wideofilmowanie dronem, dron filmowanie, nagrywanie wesel dronem, filmowanie ślubu z drona, dron na wesele, filmowanie zwoleń, filmowanie otwock, filmowanie ostrowiec świętokrzyski, filmowanie lubartów, filmowanie studniówki, filmowanie stalowa wola, kamerzysta i fotograf na wesele, wideo weselne, nowoczesne filmy weselne, dron na wesele