H

DJ / Wodzirej Kris

DJ KRIS – sprawdzony dj na wesele

Muzyka to moje hobby i pasja. 23 – letnia praktyka estradowa, znajomość repertuaru i obyczajów gwarantują dobrą zabawę, 46 różnych zabaw na parkiecie i za stołami oraz inne atrakcje, które zapewnią urok prawdziwego wesela.
Do każdego przyjęcia weselnego podchodzę indywidualnie.Teren działania Puławy, Lublin, Radom, Warszawa.Mój muzyczny repertuar to płytoteka z największymi i lubianymi utworami, to znane wszystkim przeboje, hity z lat młodości każdego pokolenia. Potrafię porwać wszystkich  uczestników do zabawy, wychodzę z mikrofonem do gości, prowadzę zabawne dialogi, inicjuję toasty, prowadzę quizy, organizuję konkursy, obrzędy weselne i śpiewam wykorzystując przygotowane aranżacje muzyczne.

 

Ukończyłem kurs prezentera muzycznego.

Posiadam własne profesjonalne:

nagłośnienie 2000 W
oświetlenie
wytwornicę dymu
wytwornicę baniek
wytwornicę śniegu
lasery 3D
DEKORACJA ŚWIATŁEM LED GRATIS !!!

Poprowadzę i zagram każdą imprezę, dla każdej  grupy  wiekowej od 5 do 85 lat – wesela, studniówki, bale sylwestrowe, bale karnawałowe, bankiety, dyskoteki…

Oferuję konkurencyjne ceny w stosunku do możliwości, umiejętności, doświadczenia i tego co mogę  zaproponować. Gwarantuję sprawne i fachowe poprowadzenie imprezy, oraz udaną zabawę Waszych Gości.

Materiał reklamowy jest tylko skrótem wesela, nie obejmuje pełnego repertuaru muzycznego.

wesele z djem, dj wodzirej na wesela, dj wodzirej dęblin, dj wodzirej ryki, dj wodzirej opole lubelskie, wodzirej i dj na wesele, dj wodzirej nałęczów, dj pionki, dj kozienice, dj lipsko, dj lubartów, dj wodzirej, dj bełżyce, dj bychawa, dj parczew, dj łuków, dj radzyń podlaski, dj kraśnik, dj warka, wesele z wodzirejem, dj wodzirej Lublin, wodzirej na wesele, wodzirej Radom, dj i wodzirej Warszawa, wodzirej weselny, wodzirej wesele, dj Lublin, dj na wesele, dj na wesele lubelskie, dj na wesele Lublin, dj na wesele Radom, dj na wesele Warszawa, dj Puławy, dj Radom, dj Lublin, dj wesele, dj wesela, dj wesele Lublin, dj wesele Radom, dj wesele Warszawa, dj weselny, dj z wodzirejem, dj wodzirej Lublin, dj wodzirej na wesele, dj wodzirej Warszawa, dj wodzirej wesele, dj wodzirej weselny, dj akordeonista, wodzirej akordeonista, dj-wodzirej, dj i akordeonista, prezenter wodzirej, dj wodzirej prezenter na wesele, dj weselny, dj na poprawiny, dj, wodzirej, dj Kris, dj na imprezę, dj/wodzirej, dj wodzirej na wesela, dj z wodzirejem, wesele z wodzirejem, dj ostrowiec świętokrzyski,dj stalowa wola, dj, otwock, dj garwolin