H

DJ / Wodzirej Kris

DJ KRIS – sprawdzony dj na wesele

Ekspert od wesel, animator, śpiewający Dj/Wodzirej KRIS
Chcesz mieć fantastyczne wesele, klimat prawdziwego wesela według twojej koncepcji i repertuaru?
Z pełnym zaangażowaniem i doświadczeniem scenicznym, gram tylko udane imprezy. Muzyka to moje hobby i pasja. 23 – letnia praktyka estradowa, znajomość repertuaru i obyczajów gwarantują dobrą zabawę, 46 różnych zabaw na parkiecie i za stołami oraz inne atrakcje, które zapewnią urok prawdziwego wesela.
Do każdego przyjęcia weselnego podchodzę indywidualnie. Mój muzyczny repertuar to płytoteka z największymi i lubianymi utworami, to znane wszystkim przeboje, hity z lat młodości każdego pokolenia. dopasowane do sytuacji na parkiecie. Nie korzystam z gotowych playlist, utwory dobieram na bieżąco, stosownie do sytuacji na parkiecie. Potrafię porwać wszystkich  uczestników do zabawy, wychodzę z mikrofonem do gości, prowadzę zabawne dialogi, inicjuję toasty, prowadzę quizy, organizuję konkursy, obrzędy weselne i śpiewam wykorzystując przygotowane aranżacje muzyczne.

Ukończyłem kurs prezentera muzycznego.

Posiadam własne profesjonalne:

  • nagłośnienie 3000 W, system nagłośnienia bezprzewodowego
  • oświetlenie sceniczne: ruchome głowy, reflektory par i listwy led
  • wytwornice: dymu klasycznego, ciężkiego, baniek, iskier, śniegu
  • lasery 3D,  projektor grafiki
    DEKORACJA ŚWIATŁEM LED GRATIS !!!

Poprowadzę i zagram każdą imprezę, dla każdej  grupy  wiekowej od 5 do 85 lat – wesela, studniówki, bale sylwestrowe, bale karnawałowe, bankiety, dyskoteki…

Oferuję konkurencyjne ceny w stosunku do możliwości, umiejętności, doświadczenia i tego co mogę  zaproponować. Gwarantuję sprawne i fachowe poprowadzenie imprezy, oraz udaną zabawę Waszych Gości.

Teren działania to woj. lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, Puławy, Lublin, Radom, Kielce, Warszawa.

Materiał reklamowy jest tylko skrótem wesela, nie obejmuje pełnego repertuaru muzycznego.

wesele z djem, dj wodzirej na wesela, dj wodzirej dęblin, dj wodzirej ryki, dj wodzirej opole lubelskie, wodzirej i dj na wesele, dj wodzirej nałęczów, dj pionki, dj kozienice, dj lipsko, dj lubartów, dj wodzirej, dj bełżyce, dj bychawa, dj parczew, dj łuków, dj radzyń podlaski, dj kraśnik, dj warka, wesele z wodzirejem, dj wodzirej Lublin, wodzirej na wesele, wodzirej Radom, dj i wodzirej Warszawa, wodzirej weselny, wodzirej wesele, dj Lublin, dj na wesele, dj na wesele lubelskie, dj na wesele Lublin, dj na wesele Radom, dj na wesele Warszawa, dj Puławy, dj Radom, dj Lublin, dj wesele, dj wesela, dj wesele Lublin, dj wesele Radom, dj wesele Warszawa, dj weselny, dj z wodzirejem, dj wodzirej Lublin, dj wodzirej na wesele, dj wodzirej Warszawa, dj wodzirej wesele, dj wodzirej weselny, dj akordeonista, wodzirej akordeonista, dj-wodzirej, dj i akordeonista, prezenter wodzirej, dj wodzirej prezenter na wesele, dj weselny, dj na poprawiny, dj, wodzirej, dj Kris, dj na imprezę, dj/wodzirej, dj wodzirej na wesela, dj z wodzirejem, wesele z wodzirejem, dj ostrowiec świętokrzyski,dj stalowa wola, dj, otwock, dj garwolin